• Неодамнешно
  • -52 %
10 Дупка Укината Преносни Хексагонални 6 Дупка Автоматско Риболов Ракчиња Стапица Риболов Нето Риба Ракчиња Minnow Рак Мамки Фрлија Мрежа Стапица

10 Дупка Укината Преносни Хексагонални 6 Дупка Автоматско Риболов Ракчиња Стапица Риболов Нето Риба Ракчиња Minnow Рак Мамки

DEN 529.00
DEN 1103.04

Количината на стоката
Това е достапна


10 Страна 10 Дупки Најлон Риболов Нето Автоматско Количка за Риболов Нето Стапица Ракчиња Кафез нето Риболов Опрема
Карактеристики :
95*95cm големи риболов нето-со 10 страни 10 дупки.
Лесен за употреба.Само повлече низа на врвот и нето автоматски ќе се отвори.
Користи 10 цврст челик бар заграда,така што нето би можел да остане силен.
Спецификации :
Материјали : Најлон
Нето-големина : 95*95cm.
Пакет Листата :
1 * Нето Риболов

Клучни карактеристики

Тип На Производ:
Рибарски Мрежи
сертификација:
CE
Број На Модел На:
10-10
Positionable или Не:
No
Дебелина:
0.01
Mesh Големина:
Мала Мрежа
Стил:
Multifilament
Стигнале или Не:
Yes
Mesh Големина:
--
Со Glueing или Не:
No
длабочина:
7.5 cm
Тип На Јазол:
Еден
Бренд Име:
FDDL
Тип:
Диск-Во Нето
Должина:
95*95CM
Пластични Тип:
Најлон

Слични производи во категоријата