• Неодамнешно
  • -16 %
Креативни глеѓ полицијата морнарица монета сувенири трговија на големо обичај воена комеморативна монети

Креативни глеѓ полицијата морнарица монета сувенири трговија на големо обичај воена комеморативна монети

DEN 18547.00
DEN 22080.00

Количината на стоката
Това е достапна


Ние нудиме на персонализирана услуга, можеме да за вас Сопствени монети,медали. Answer : ___________________________ Note : оценка под 5 може да се води лоша положба ситуација.
Компанијата фотографии :
Превозот : Сите налози се да користите Кина Пост, EMS, DHL, UPS-от и други меѓународни логистичка компанија испорака и плаќање 5-7 работни дена за испорака. Повик мене, ајде да зборуваме повеќе!
Глобални клиенти да мапата примерок обичај прави на сите видови на метални производи. Примерок цел, исто така, е прифатливо, со нетрпение очекувам да истрага од вас!
БЕСПЛАТНИ ПРИМЕРОЦИ може да бидат испратени на барање. Ви благодариме! За квалитет : ние никогаш не падне превозот, секој детали на грбот е тесно прегледан и стрингови внимателно се отстранува за да бидете сигурни дека објектот е во совршена состојба пред тоа се испратени. Царинските надоместоци : Во повеќето време, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Ние ќе го пријават како примерок и ниска вредност за да се избегне данок. (Треба само да се обезбеди производот слики или примероци) 1) Големина : различна големина како по клиенти барање 2) Дизајн : ОЕМ дизајни се добредојдовте 3) Процес : Печат бакар / месинг / со тешко глеѓ боја исполнет ( имитација тешко глеѓ боја), со или без епоксидна domed,Гравирани месинг/нерѓосувачки stel/Алуминиум, Печатени месинг/нерѓосувачки челик/алуминиум 4) Позлата : Може да биде злато , никел , бакар , црн никел и антички завршувањето 5) Боја : Сите бои се avaielable 6) Прилог : Разни видови на монтирање на задната страна 7) Минимална Количина : Без минимален лимит за било која нарачка 8) Пакување : Индивидуални polybag или може да се прилагоди 9) Примерок време : 3-5 дена 10) најголемиот Дел на олово-time : 10days 11) начин на Плаќање : Paypal може да биде прифатливо 12)Контактирајте со нас за да добиете повеќе информации пред ставање на ред. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да се разбере оваа ситуација.Вие коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна.

Клучни карактеристики

Стил:
Модерна
Тема:
Патриотизам
Техника:
Врежан
Година:
2000-Тековно
Материјал:
Метал
Регионален Функција:
Европа
is_customized:
Yes
Тип На Производ:
монета
боја:
Злато
Обликот:
може да custom /OEM
логото:
може да custom /OEM

Слични производи во категоријата