• Неодамнешно
KBAYBO Автомобил на Воздух Овлажнител Мини Автомобили Арома на етерични масла Diffuser Овлажнител Ароматерапијата Преносни кул магла Прочистувач во автомобил

KBAYBO Автомобил на Воздух Овлажнител Мини Автомобили Арома на етерични масла Diffuser Овлажнител Ароматерапијата Преносни кул

DEN 623.52

Количината на стоката
Това е достапна

KBAYBO Автомобил на Воздух Овлажнител Мини Автомобили Арома на етерични масла Diffuser Овлажнител Ароматерапијата Преносни кул магла Прочистувач во автомобил Марка : KBAYBO Спецификации на Боја : Жолта,Сина,Виолетова,Црна, Сива капацитет на Резервоар : 70ml Напон : 5 V Материјал : ABS & PP имајте на ум : вие не може да додадете 1-2 капки етерично масло кога ќе го користите, а потоа можете да уживате во Ароматерапијата во автомобил.
Сервис И Повратни Информации
KBAYBO фокус на високо-квалитетни производи, исто така, имаат добар квалитет на услуга за секоја клиенти.
Ако имате било какви сугестии/проблем откако ќе ја прими пратката, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви ги задоволи решение.
Нашиот напредок, бидејќи сите вас!

Клучни карактеристики

сертификација:
CE,RoHS,БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Употреба:
Автомобил Полнач
Капацитет:
Класификација:
Humidification
Контрола На Влажноста На Воздухот:
упатство
Обликот:
Други
Магла Штекер Количина:
еден
Број На Модел На:
К-H128
Humidification Метод:
Магла Празнење
Функција:
Ултразвучно Стерилизирате
Примена:
Тип:
Ултразвучно Овлажнител
Времето на пазарот:
Август-15
Вода-недостиг на Моќ-исклучување на Заштита:
Yes
Бренд Име:
KBAYBO
Бучава:
Моќност Тип:
возилото напојување
Моќност (W):
5w
Humidifying Капацитет:
300ml/h
Инсталација:
USB
Метод На Работа:
Тастатура Тип
Времето Функција:
No
Напон (V):
5V

Слични производи во категоријата