• Неодамнешно
  • -15 %
SUNON 12032 12V 9.4 W 9.8 W PMB1212PLB2-A (R) ,(Ѓ) GN)за 3750 вентилатор за Ладење Вентилатор

SUNON 12032 12V 9.4 W 9.8 W PMB1212PLB2-A (R) ,(Ѓ) GN)за 3750 вентилатор за Ладење Вентилатор

DEN 1428.00
DEN 1680.00

Количината на стоката
Това е достапна


12032 12 V 9.4 W PMB1212 PLB2-А за 3750 фан cpu ладилник heatsink axial Вентилаторот за Ладење

Клучни карактеристики

Сечилото Боја:
Р GN, F GN
Бренд Име:
SUNON
Линии:
3 Линии
Број На Модел На:
PMB1212PLB2-A
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар
Примена:
Компјутер Случај
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
778
Бучава:
21dBA
Пакет:
No
Волумен На Воздух:
30CFM
моќност:
1.2 W
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Моќ Интерфејс:
3PIN
Фан Живот:
50000 часа
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Фан Големина:
12032
Објектот:
PMB1212PLB2-A
Бучава:
25
Фан Големина:
12 cm

Слични производи во категоријата