• Неодамнешно
Нов лаптоп процесор ладење вентилатор за HP CQ320 CQ510 CQ511 CQ515 CQ516 CQ615 UDQFRHH10A1N

Нов лаптоп процесор ладење вентилатор за HP CQ320 CQ510 CQ511 CQ515 CQ516 CQ615 UDQFRHH10A1N

DEN 384.00

Количината на стоката
Това е достапна


Превозот :
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
epacket трошоци 15-25 дена.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Контакт со нас на :
1. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2. Ако ја прими стоката со не сте задоволни,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.ве молиме да ни веруваат .
Повратни информации :
1. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош
2.Ако вашиот објект нема't пристигна или не't како што е опишано и сакате да остави негативни повратни информации, контактирајте со нас на прво место. Ни даде шанса да се направат нештата право за вас, а ние ќе се потрудиме да ви помогне да го реши секој проблем.

Клучни карактеристики

Линии:
3 Линии
Број На Модел На:
за HP CQ320 CQ510 CQ511 CQ515 CQ516 CQ615
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Примена:
Процесор

Слични производи во категоријата