• Неодамнешно
  • -8 %
Делта BUB0812DD BB19 DC 12V 0.58 Серверот Компресор фан

Делта BUB0812DD BB19 DC 12V 0.58 Серверот Компресор фан

DEN 2929.00
DEN 3184.32

Количината на стоката
Това е достапна

(4) Ако се врати објектот не е ист како што ние се испраќаат до вас, како што се уништени, ќе треба да платат за тоа. Ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса. Така, немојте ДА БРОД НА ТАА АДРЕСА. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад. Адресата на пратката не е нашата, тоа е поштарот адреса. Сите производи гаранција 2 месеци. Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно,Ние поддршка на пратката од страна на e Packet(САД), Ali Express Стандард Превозот, DHL, EMS, и локација за подигнување на Глобалната Mail и повеќе.
Делта
Број на модел : BUB0812 DD, -BB19 Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 12 V 0.(Стандард Превозот Побрзо tha Mail)
Ali Express Стандард Брзо !! 10-28 дена (Поединечни земји или дури и подолго)
e Packet ,Хонгконг Пост ,DHL Глобалната Mail : околу 15-30 дена(Поединечни земји или дури и подолго) 2. Иако тоа се користи. Во меѓувреме треба да ни обезбеди некои докази, како што се слика, за да ни покаже тоа е дефектен. (2) Ако купите погрешен точка pls контактирајте со нас веднаш и ние ќе испорака друг вистинскиот ако го имаме. (3) Unwished производ се врати ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е исто како што ние ги испраќаат. Но, не влијае врз работата и квалитет, имаме многу добар фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби! Ви благодариме!
. Превозот Aramex ве Молиме приложете копија од лична карта(земе фото). Ако ви треба било каков производ, може да обезбеди слика или модел кај нас. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме оценува деталите на трансакцијата Aliexpress со Совршен"5 Звезди"и ни остави позитивен евалуација на повратните информации. Постојат многу акции не на полиците, ако е потребно, ве молиме да обезбеди модели и слики да ни се. И ние ќе рефундирање на вашите пари назад. Повратни информации задоволството на Клиентите е многу важно за нас. Доколку купите повеќе, Ние се повеќе се занимава. Европските земји го користат DHL express. Ви благодариме.

Клучни карактеристики

Линии:
4 Линии
Број На Модел На:
BUB0812DD BB19
Пакет:
Yes
Моќ Интерфејс:
4PIN
Heatsink Материјал:
Пластични
Фан Живот:
100000 часа
Бренд Име:
Делта
Имајќи:
Масло Имајќи
Примена:
Компјутер Случај
Тип:
Фан

Слични производи во категоријата