• Неодамнешно
  • -15 %
Sunon 5CM MF50101V1-Q020-S99 5010 12V 1.44 W 4WIRE вентилаторот за Ладење

Sunon 5CM MF50101V1-Q020-S99 5010 12V 1.44 W 4WIRE вентилаторот за Ладење

DEN 612.00
DEN 720.00

Количината на стоката
Това е достапна


5 CM MF50101 V1-Q020-S99 5010 12 V 1.44 W 4 WIRE вентилаторот за Ладење

Клучни карактеристики

Бренд Име:
SUNON
Линии:
3 Линии
Број На Модел На:
MF50101V1-Q020-S99
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар
Примена:
Компјутер Случај
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
778
Бучава:
25dBA
Пакет:
No
Волумен На Воздух:
30CFM
моќност:
1.56 W
Имајќи:
Течност Имајќи
Моќ Интерфејс:
3PIN
Фан Живот:
50000 часа
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Фан Големина:
5010
Објектот:
MF50101V1-Q020-S99

Слични производи во категоријата