• Неодамнешно
SUNON EF75070S1-C430-S9A DC 5V 2.25 W Голи Фан

SUNON EF75070S1-C430-S9A DC 5V 2.25 W Голи Фан

DEN 2335.20

Количината на стоката
Това е достапна

ако ви треба било каков производ,може да обезбеди слика или medel за нас.
SUNON
Број на модел : EF75070 S1-C430-S9 A Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 5 V 2. Доколку купите повеќе, Ние се повеќе се занимава. Адресата на пратката не е нашата, тоа е поштарот адреса. (2) Ако купите погрешен точка pls контактирајте со нас веднаш и ние ќе испорака друг вистинскиот ако го имаме. Превозот Aramex ве Молиме приложете копија од лична карта(земе фото). И ние ќе рефундирање на вашите пари назад.(Стандард Превозот Побрзо tha Mail)
Ali Express Стандард Брзо !! 10-28 дена (Поединечни земји или дури и подолго)
e Packet ,Хонгконг Пост ,DHL Глобалната Mail : околу 15-30 дена(Поединечни земји или дури и подолго) 2. Ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса. Иако тоа се користи. Сите производи гаранција 2 месеци. Повратни информации задоволството на Клиентите е многу важно за нас.Ние ќе ви ја испратиме стоката во 1-3 дена по вашата исплата е потврди со Aliexpress. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби! Ви благодариме!
. Ве молиме, напишете EORI број. (4) Ако се врати објектот не е ист како што ние се испраќаат до вас, како што се уништени, ќе треба да платат за тоа.25 W 4-жица 4-пински конектор Објект Состојба : Користено Гаранција : Два месеци Гаранција
Превозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) . Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн. Европските земји го користат DHL express.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно,Ние поддршка на пратката од страна на e Packet(САД), Ali Express Стандард Превозот, DHL, EMS, и локација за подигнување на Глобалната Mail и повеќе. Ви благодариме. Постојат многу акции не на полиците, ако е потребно, ве молиме да обезбеди модели и слики да ни се. Така, немојте ДА БРОД НА ТАА АДРЕСА.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби! Со ЕМС : за 5-10 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Од DHL : за 3-7 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Замена/Exchange/Наплата (1) да ја прифатиме размена во рок од 14 дена по добивањето на неисправни објект.

Клучни карактеристики

Линии:
4 Линии
Пакет:
Yes
Моќ Интерфејс:
4PIN
Број На Модел На:
EF75070S1-C430-S9A
Бренд Име:
SUNON
Heatsink Материјал:
Пластични
Фан Живот:
100000 часа
Имајќи:
Масло Имајќи
Примена:
Компјутер Случај
Тип:
Фан

Слични производи во категоријата