• Неодамнешно
  • -8 %
Emacro За Кулер Мастер A9225-22RB-3BN-Ф1 DC 12V 0.18 НА 92x92x25mm Серверот Плоштадот фан

Emacro За Кулер Мастер A9225-22RB-3BN-Ф1 DC 12V 0.18 НА 92x92x25mm Серверот Плоштадот фан

DEN 776.00
DEN 842.88

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно,Ние поддршка на пратката од страна на e Packet(САД), Ali Express Стандард Превозот, DHL, EMS, и локација за подигнување на Глобалната Mail и повеќе.Ние ќе ви ја испратиме стоката во 1-3 дена по вашата исплата е потврди со Aliexpress. Превозот Aramex ве Молиме приложете копија од лична карта(земе фото). Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби! Со ЕМС : за 5-10 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Од DHL : за 3-7 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Замена/Exchange/Наплата (1) да ја прифатиме размена во рок од 14 дена по добивањето на неисправни објект. Иако тоа се користи. Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.18 А, 92x92x25mm 3-жица 3-пински конектор Објект Состојба : Користено Гаранција : Два месеци Гаранција
Превозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) . И ние ќе рефундирање на вашите пари назад. Повратни информации задоволството на Клиентите е многу важно за нас. Постојат многу акции не на полиците, ако е потребно, ве молиме да обезбеди модели и слики да ни се.Кулер Мастер Број на Модел : A9225-22 RB-3 BN-Ф1 Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 12 V 0. (4) Ако се врати објектот не е ист како што ние се испраќаат до вас, како што се уништени, ќе треба да платат за тоа. Ви благодариме. Така, немојте ДА БРОД НА ТАА АДРЕСА. Ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса. (3) Unwished производ се врати ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е исто како што ние ги испраќаат. Сите производи гаранција 2 месеци. Адресата на пратката не е нашата, тоа е поштарот адреса. Но, не влијае врз работата и квалитет, имаме многу добар фидбек. Ако ви треба било каков производ, може да обезбеди слика или модел кај нас. Доколку купите повеќе, Ние се повеќе се занимава. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби! Ви благодариме!
. Пошта поштенски промена на политиката во руската Федерација,(10-22 дена) Испорака! купувачот треба да се напишани на полно име.

Клучни карактеристики

Пакет:
Yes
Тип:
Фан
Бренд Име:
Emacro
Моќ Интерфејс:
3PIN
Примена:
Компјутер Случај
Фан Живот:
100000 часа
Број На Модел На:
A9225-22RB-3BN-F1
Линии:
3 Линии
Heatsink Материјал:
Пластични
Бучава:
92x92x25mm

Слични производи во категоријата