• Неодамнешно
2 парчиња Gdstime DC 12V 2Pin 140mm 140x25mm Brushless Компјутер Случај Кулер за Ладење Фанови

2 парчиња Gdstime DC 12V 2Pin 140mm 140x25mm Brushless Компјутер Случај Кулер за Ладење Фанови

DEN 796.32

Количината на стоката
Това е достапна

Тивко Тивко 140mm PC Компјутер Ладење Фанови 14cm DC 12 V 2 Pin 140x140x25mm
Параметри : Димензии : 140x140x25mm Имајќи Тип : Ракав имајќи Оценет Напон : DC 12 V Приклучок : XH2.54-2 Pin Номинална Струја : 0.22 Amp±10% Номинална Брзина : 1400 RPM±10% ниво на Бучава : 25d BA±10% Проток на Воздух : 109.3 CFM±10% Кабел Должина : 30cm Живот : 35000 часот Нето Тежина : 145g/еез Пакетот вклучува : 2 парчиња/многу 140mm случај фан
Alipay ЗАЧУВАМ прифати. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ. Ali Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена по место цел.
Добредојдени се сите пораки во секое време и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа .можете да не контактирате преку е-маил,Ali Express е центарот за пораки или Trade Manager.

Клучни карактеристики

Примена:
Компјутер Случај
Имајќи:
Масло Имајќи
Број На Модел На:
BF-14025S12V2P2.5-5L
Пакет:
No
Тип:
Фан
Бренд Име:
gdstime
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
1500rpm
Моќ Интерфејс:
2Pin
Фан Живот:
30000 часа
Бучава:
25dBA
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Заеднички
Линии:
2 линии
Фан Големина:
140x140x25mm
is_customized:
Yes
Фан Големина:
14cm
димензија:
140*140*25mm
имајќи тип:
Sleeve
Точка име :
140mm кулер
Модел:
14025
Број На Модел На:
140mm компјутерски вентилатор
Материјал:
Пластични
Сертификат:
CE/ROHS

Слични производи во категоријата