• Неодамнешно
  • -6 %
Bykski VGA-XS18-QSQUALL Акрилик L-тип плоштад главата картичка графичкиот процесор Вода за Ладење Блок конверзија комплет

Bykski VGA-XS18-QSQUALL Акрилик L-тип плоштад главата картичка графичкиот процесор Вода за Ладење Блок конверзија комплет

DEN 717.00
DEN 762.72

Количината на стоката
Това е достапна


Белешки : Вода Приклучоци не се вклучени, ве молиме да ги знаете!

Клучни карактеристики

Пакет:
Yes
Бренд Име:
Летање Слон
Примена:
На Графички Картички
Линии:
Никој
Број На Модел На:
VGA-XS18-QSQUALL
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Универзална
Тип:
вода за ладење
Heatsink Материјал:
Пластични
Производот:
Графичкиот процесор Вода Блок Модифицирани за полнење
боја:
Транспарентна
вода стоп:
Не Се Вклучени
dimesions:
78*50*13mm(L*W*H)

Слични производи во категоријата