• Неодамнешно
Квалитетот лаптоп/лаптоп лаптоп ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење одговара За MSI GE60 16GA 16GC серија лаптоп PAAD06015SL 0.55 НА 5VDC 3pin A166

Квалитетот лаптоп/лаптоп лаптоп ПРОЦЕСОР Вентилаторот за Ладење одговара За MSI GE60 16GA 16GC серија лаптоп PAAD06015SL 0.55

DEN 287.52

Количината на стоката
Това е достапна


Спецификации :
100% Сосема Нов ПРОЦЕСОР Топлина мијалник Кулер
Конектор : 3 pin конектор
Напон : DC 5 V
DC5 V 0.55 НА 3pin
CPU Вентилатор, е изработен од пластика
Лесен за инсталација и лесен за користење
Пакетот вклучува :
1 Pcs cpu вентилатор за MSI GE60 16 GA 16 GC

Клучни карактеристики

Имајќи:
Топката имајќи
Фан Големина:
70x70x15mm
Пакет:
Yes
Линии:
3 Линии
Моќ Интерфејс:
3PIN
Број На Модел На:
MSI GE60 фан
Бучава:
25dBA
Бренд Име:
WDXUN
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
MSI GE60 фан
моќност:
1.56 W
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Тип:
Фан
Примена:
Процесор

Слични производи во категоријата