• Неодамнешно
  • -8 %
Делта Електроника AFB0624EH T8YL Серверот Плоштадот Фан 24V DC 0.36 НА 60x60x25mm 3-жица

Делта Електроника AFB0624EH T8YL Серверот Плоштадот Фан 24V DC 0.36 НА 60x60x25mm 3-жица

DEN 1461.00
DEN 1587.84

Количината на стоката
Това е достапна

Сите производи гаранција 2 месеци. Ако ви треба било каков производ, може да обезбеди слика или модел кај нас.Ние ќе ви ја испратиме стоката во 1-3 дена по вашата исплата е потврди со Aliexpress. Ве молиме контактирајте со нас за враќање адреса Повратни информации задоволството на Клиентите е многу важно за нас. Постојат многу акции не на полиците, ако е потребно, ве молиме да обезбеди модели и слики да ни се. И ние ќе рефундирање на вашите пари назад. Така, немојте ДА БРОД НА ТАА АДРЕСА. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.Бренд : ДЕЛТА Број на Модел : AFB0624 EH T8 YL Напон / Ampere / Доведе / Големина 24 V DC 0. Ве молиме, напишете EORI број. (2) Ако купите погрешен точка pls контактирајте со нас веднаш и ние ќе испорака друг вистинскиот ако го имаме. Европските земји го користат DHL express. Но, не влијае врз работата и квалитет , имаме многу добар фидбек. Адресата на пратката не е нашата, тоа е поштарот адреса.36 НА 60x60x25mm 3-жица 3-пински конектор Објект Состојба : Користено Гаранција : Два месеци Гаранција
Превозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading). Пошта поштенски промена на политиката во руската Федерација,(10-22 дена за Испорака)! купувачот треба да се напишани на полно име.(Стандард Превозот Побрзо tha Mail)
Ali Express Стандард Брзо !! 10-28 дена (Поединечни земји или дури и подолго)
e Packet ,Хонгконг Пост ,DHL Глобалната Mail : околу 15-30 дена(Поединечни земји или дури и подолго) 2. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме оценува деталите на трансакцијата Aliexpress со Совршен"5 Звезди"и ни остави позитивен евалуација на повратните информации. Доколку купите повеќе, Ние се повеќе се занимава Со ЕМС : за 5-10 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Од DHL : за 3-7 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Замена/Exchange/Наплата (1) да ја прифатиме размена во рок од 14 дена по добивањето на неисправни објект. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби! Ви благодариме!
. (4) Ако се врати објектот не е ист како што ние се испраќаат до вас, како што се уништени, ќе треба да платат за тоа.

Клучни карактеристики

Пакет:
Yes
Тип:
Фан
Моќ Интерфејс:
3PIN
Примена:
Компјутер Случај
Бренд Име:
Делта
Број На Модел На:
AFB0624EH T8YL
Линии:
3 Линии
Heatsink Материјал:
Пластични
Фан Големина:
60X60X25mm

Слични производи во категоријата