• Неодамнешно
Emacro C-E05C Серверот Проектор Фан DC 12V 210MA 45x45x20mm 4-жица

Emacro C-E05C Серверот Проектор Фан DC 12V 210MA 45x45x20mm 4-жица

DEN 1311.36

Количината на стоката
Това е достапна

Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад. Иако тоа се користи. Но, не влијае врз работата и квалитет , имаме многу добар фидбек. Пошта поштенски промена на политиката во руската Федерација,(10-22 дена за Испорака)! купувачот треба да се напишани на полно име.Ние ќе ви ја испратиме стоката во 1-3 дена по вашата исплата е потврди со Aliexpress. Ве молиме, напишете EORI број. (4) Ако се врати објектот не е ист како што ние се испраќаат до вас, како што се уништени, ќе треба да платат за тоа. Европските земји го користат DHL express.Сите производи гаранција 2 месеци. Така, немојте ДА БРОД НА ТАА АДРЕСА.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно,Ние поддршка на пратката од страна на e Packet(САД), Ali Express Стандард Превозот, DHL, EMS, и локација за подигнување на Глобалната Mail и повеќе. Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн. Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме оценува деталите на трансакцијата Aliexpress со Совршен"5 Звезди"и ни остави позитивен евалуација на повратните информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби! Ви благодариме!
. (2) Ако купите погрешен точка pls контактирајте со нас веднаш и ние ќе испорака друг вистинскиот ако го имаме. Ви благодариме на Превозот Aramex ве Молиме приложете копија од лична карта(земе фото). (3) Unwished производ се врати ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е исто како што ние ги испраќаат.(Стандард Превозот Побрзо tha Mail)
Ali Express Стандард Брзо !! 10-28 дена (Поединечни земји или дури и подолго)
e Packet ,Хонгконг Пост ,DHL Глобалната Mail : околу 15-30 дена(Поединечни земји или дури и подолго) 2. Постојат многу акции не на полиците, ако е потребно, ве молиме да обезбеди модели и слики да ни се. Ако ви треба било каков производ, може да обезбеди слика или модел кај нас. И ние ќе рефундирање на вашите пари назад. Доколку купите повеќе, Ние се повеќе се занимава Со ЕМС : за 5-10 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Од DHL : за 3-7 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Замена/Exchange/Наплата (1) да ја прифатиме размена во рок од 14 дена по добивањето на неисправни објект.

Клучни карактеристики

Линии:
4 Линии
Пакет:
Yes
Тип:
Фан
Бренд Име:
Emacro
Примена:
Компјутер Случај
Моќ Интерфејс:
4PIN
Број На Модел На:
C-E05C
Фан Големина:
45x45x20mm

Слични производи во категоријата