• Неодамнешно
  • -10 %
ADDA AD0312LB-G50 3010 3CM DC 12V 0.06 двојна топката молчи Минијатурни вентилаторот за ладење

ADDA AD0312LB-G50 3010 3CM DC 12V 0.06 двојна топката молчи Минијатурни вентилаторот за ладење

DEN 302.00
DEN 335.52

Количината на стоката
Това е достапна


Бренд : ADDA.
Производ модел : AD0312 LB-G50
Изглед, големина : 30мм x 30мм x 10мм.
Брзина : 8000
Имајќи тип : двоен топката имајќи.
Животен век : 50.000 часови.
Бучава : 26 велика британија
Номинална напон : 12 V.
Номинална струја : 0.06 А.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
ADDA
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
2 линии
Број На Модел На:
AD0312LB-G50
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Пакет:
Yes
Имајќи:
Две Топката Имајќи
Фан Живот:
50000 часа

Слични производи во категоријата