• Неодамнешно
Сребрен Тон Алуминиум Радијатор Heatsink Топлина Мијалник 150x80x27mm

Сребрен Тон Алуминиум Радијатор Heatsink Топлина Мијалник 150x80x27mm

DEN 526.56

Количината на стоката
Това е достапна


Име на производ : Топлина Мијалник Материјал : Алуминиум Големина : 150 x 80 x 27mm / 6" x 3" x 1.1"(L x W x H) Име на Производ : Топлина Мијалник
Материјал : Алуминиум
Големина : 150 x 80 x 27mm / 6" x 3" x 1.1"(L x W x H)
Боја : Сребрена На Ѕвонење
Тежина : 292g
Пакет Содржина : 1 x Топлина Мијалник
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Клучни карактеристики

Бренд Име:
RII
Број На Модел На:
SZS-COTS-I020625
Тип:
Фан
Примена:
Компјутер Случај
Пакет:
No

Слични производи во категоријата