• Неодамнешно
  • -5 %
PV902512PSPF 0D 12V 9025 0.40 НА 9CM 90*90*25ММ FOXCONN 4 жица PWM шасија фан

PV902512PSPF 0D 12V 9025 0.40 НА 9CM 90*90*25ММ FOXCONN 4 жица PWM шасија фан

DEN 547.00
DEN 576.00

Количината на стоката
Това е достапна

Бренд : FOXCONN/ Foxconn Модел : 0 D PV902512 PSPF Големина : 90*90*25 MM (92*92*25ММ) Имајќи : хидраулични имајќи Напон : DC12 V Струја : 0.40 На матичната плоча приклучок : 4 линија 4 Pin поддршка PWM за контрола на брзината

Клучни карактеристики

Фан Големина:
90x90x25mm
Линии:
4 Линии
Примена:
Компјутер Случај
Бренд Име:
AVC
Број На Модел На:
PV902512PSPF
Пакет:
No
Тип:
Фан

Слични производи во категоријата