• Неодамнешно
  • -5 %
Бесплатен Превозот Оригинални Делта AUB0912VH 9cm 90mm 90*90*25ММ 92*92*25ММ 9225 DC 12V 0.60 4-pin pwm компјутер, процесорот ладење фанови

Бесплатен Превозот Оригинални Делта AUB0912VH 9cm 90mm 90*90*25ММ 92*92*25ММ 9225 DC 12V 0.60 4-pin pwm компјутер, процесорот

DEN 1368.00
DEN 1440.00

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Фан Големина:
90x90x25mm
Линии:
4 Линии
Примена:
Компјутер Случај
Бренд Име:
AVC
Број На Модел На:
AUB0912VH
Пакет:
No
Тип:
Фан

Слични производи во категоријата