• Неодамнешно
  • -5 %
SSEA Нови оригинални лаптоп cpu вентилатор За IBM Thinkpad SL300 SL400 SL500 лаптоп Вентилаторот за ладење бесплатен превозот

SSEA Нови оригинални лаптоп cpu вентилатор За IBM Thinkpad SL300 SL400 SL500 лаптоп Вентилаторот за ладење бесплатен превозот

DEN 486.00
DEN 511.20

Количината на стоката
Това е достапна


Секој CPU Вентилатор е тестиран пред превозот и 100% работи
Нови и не се користи, 3 месеци Гаранција
Забелешка : ве Молиме прво да се споредат слика со вашиот предмет пред да нарачате.
Осигурете се дека моделот е вистинскиот ви треба. Ако се уште не се сигурни по comparation, ве молиме Контактирајте со нас.
Превозот :
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Контакт со нас на :
1. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2. Ако ја прими стоката со не сте задоволни,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.ве молиме да ни веруваат .
3 Ако си уште не ја прими стоката во рок од 15 работни дена откако ќе се плати ,ве молиме контактирајте со нас.ние би можеле да се провери тоа за вас.
Повратни информации :
1. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош
2. Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ги споделите со нас. Ние ќе се стремиме да се подобри ,ви благодариме за вашето разбирање.

Клучни карактеристики

Линии:
4 Линии
Пакет:
Yes
Бренд Име:
SSEA
Heatsink Материјал:
Алуминиум
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Фан
Фан Живот:
30000 часа
Тип:
Фан
Број На Модел На:
SL300 SL400 SL500
Примена:
Процесор

Слични производи во категоријата