• Неодамнешно
  • -12 %
нова За HP 6460B 6465B 6470B 8460P 8460W 8470P 8470W CPU Ладилник Фан DFS531205MC0T FAD9 6033B0024002

нова За HP 6460B 6465B 6470B 8460P 8460W 8470P 8470W CPU Ладилник Фан DFS531205MC0T FAD9 6033B0024002

DEN 296.00
DEN 336.00

Количината на стоката
Това е достапна

(3) Ако предметот не функционира во рамките на гарантниот период за абнормални употреба, ние не ќе размена на нови една за вас. Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад. Превозот начин : Кина пост воздух mail Превозот време : 15-25 работни дена Следење : Yes (4) Ако сакате да се избере препорачана превозот начин на испорака на вашиот објект ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да се постигне тоа. Вие треба да бидете сигурни дека ќе го отстраниме твојот тековниот елемент од вашиот лаптоп и да ја споредите со сликата прикажани со нас. (3) приближното превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира. Во меѓувреме треба да ни обезбеди некои докази, како што се слика, за да ни покаже тоа е дефектен. Повратна информација (1) Ние го цениме ќе го напушти 5 ѕвезда позитивни повратни информации за нас по приемот на вашиот објект. (3) Unwished производ се врати ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е исто како што ние ги испраќаат. Други Потсетници, ве Молиме да се свесни дека многу објекти имаат истиот дел број и тие може да имаат Различен Изглед, Завртка Алинеи & Pin Конектори. (4) Ако се врати објектот не е ист како што ние се испраќаат до вас, како што се уништени, ќе треба да платат за тоа.

Клучни карактеристики

Сечилото Боја:
Црна
Сечилото Количина:
17
Линии:
4 Линии
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
NO
Бренд Име:
YINWEITAI
Број На Модел На:
UDQFVSR01DF0
Heatsink Материјал:
Алуминиум
Пакет:
No
Тип:
Фан
Примена:
Процесор
is_customized:
Yes
Бучава:
NO
Фан Големина:
6 cm

Слични производи во категоријата