• Неодамнешно
  • -5 %
SSEA Нови оригинални лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор за Fujitsu LifeBook TH700 T730 T900 S769 E780 P/N: CA49600-0241 Вентилаторот за ладење на ПРОЦЕСОРОТ

SSEA Нови оригинални лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор за Fujitsu LifeBook TH700 T730 T900 S769 E780 P/N: CA49600-0241 Вентилаторот

DEN 435.00
DEN 458.40

Количината на стоката
Това е достапна


Секој CPU Вентилатор е тестиран пред превозот и 100% работи
Нови и не се користи, 3 месеци Гаранција
Превозот :
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Контакт со нас на :
1. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2. Ако ја прими стоката со не сте задоволни,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.ве молиме да ни веруваат .
3 Ако си уште не ја прими стоката во рок од 15 работни дена откако ќе се плати ,ве молиме контактирајте со нас.ние би можеле да се провери тоа за вас.
Повратни информации :
1. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош
2. Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ги споделите со нас. Ние ќе се стремиме да се подобри ,ви благодариме за вашето разбирање.

Клучни карактеристики

Пакет:
Yes
Линии:
3 Линии
Бренд Име:
SSEA
Heatsink Материјал:
Алуминиум
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Фан
Фан Живот:
30000 часа
Број На Модел На:
CA49600-0241
Тип:
Фан
Примена:
Процесор

Слични производи во категоријата