• Неодамнешно
Koraba парична Казна Накит Кинески Природно Убава, Светло Виолетова Jade Алка Хривнија рачно изработени 56-62mm Бесплатен Превозот

Koraba парична Казна Накит Кинески Природно Убава, Светло Виолетова Jade Алка Хривнија рачно изработени 56-62mm Бесплатен Превозот

DEN 911.04

Количината на стоката
Това е достапна

Koraba парична Казна Накит Кинески Природно Убава, Светло Виолетова Jade Алка Хривнија рачно изработени 56-62mm Бесплатен Превозот

Клучни карактеристики

Гем Боја:
L 62mm, М 60mm, S 58mm
Бренд Име:
koraba
Пол:
Унисекс
Главниот Камен:
Jade
Метали Тип:
Никој
Certificate Type:
GDTC
Стил:
Класичен
Повод:
Годишнина
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Парична казна
боја:
слика
Главниот Камен:
Jade
Стил:
закачам
Материјал:
Jade
Земја/Регион на Производство:
Кина
Тема:
хривнија

Слични производи во категоријата