• Неодамнешно
Koraba Парична Казна Накит Единствена Убава Розова Ахат Калцедон Рачно Полски Хривнија Бесплатен Превозот

Koraba Парична Казна Накит Единствена Убава Розова Ахат Калцедон Рачно Полски Хривнија Бесплатен Превозот

DEN 911.04

Количината на стоката
Това е достапна

Koraba Парична Казна Накит Единствена Убава Розова Ахат Калцедон Рачно Полски Хривнија Бесплатен Превозот

Клучни карактеристики

Гем Боја:
S 58mm, М 60mm, L 62mm
Бренд Име:
koraba
Пол:
Унисекс
Главниот Камен:
Jade
Метали Тип:
Никој
Certificate Type:
GDTC
Стил:
Класичен
Повод:
Годишнина
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Парична казна
боја:
слика
Главниот Камен:
Jade
Стил:
закачам
Материјал:
Jade
Земја/Регион на Производство:
Кина
Тема:
хривнија

Слични производи во категоријата