• Неодамнешно
  • -5 %
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 100PCS L7808CV L7808 LM7808 7808 TO220 ДА-220 Напонски Регулатор IC 8V

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 100PCS L7808CV L7808 LM7808 7808 TO220 ДА-220 Напонски Регулатор IC 8V

DEN 614.00
DEN 646.56

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Број На Модел На:
L7808CV
Фаза:
Три-терминал
Тековниот Тип:
Модератор
Употреба:
Модератор

Слични производи во категоријата