• Неодамнешно
DC Бетмен и Супермен Decal PS4 Про Кожата Налепница За Sony PlayStation 4 Конзола и Контролори PS4 Про Кожата Налепници Винил

DC Бетмен и Супермен Decal PS4 Про Кожата Налепница За Sony PlayStation 4 Конзола и Контролори PS4 Про Кожата Налепници Винил

DEN 479.52

Количината на стоката
Това е достапна


DC Бетмен и Супермен Decal PS4 Про Кожата Налепница За Sony Play Station 4 Конзола и Контролори PS4 Про Кожата Налепници Винил
Опис На Производот : 100% Сосема Нов. Моден стил бои на кожата налепница за PS4 Про Лесен за употреба и стап. Лесно да се отстрани целосно. Високо квалитетен, отстранлив лепило поддржан од винил. Заштита на вашата конзола и контролор од прашина и гребнатини. Красат & разубават вашата конзола и контролер Одличен избор за подарок за пријатели Компатибилност За PS4 Pro Пакет се Вклучени : 1 x PS4 Про конзола на кожата. 2 x PS4 Про контролер кожи. Не вклучува Конзола и Контролор на Производот Специјална Услуга : Ние го правиме Прилагодено Дизајн, добредојдени да им понуди на вашиот сопствен сликата со големи и доволно јасни. Микс од бои, Пад на Превозот и на големо се поддржани. Производ слики без жиг ќе бидат обезбедени ако треба тоа Како да го користите : чекор 1 : Мијте ги вашите раце и чисти вашиот контролер чекор 2 : Отстранете го копчето делови од кожа.(Можете да го користите вашиот нокти или нешто друго наместо) чекор 3 : Ставете на вашата контролер копчето и вашиот конзола, да се биде внимателен. И потоа да го употребите фен за коса да мало затоплување тоа, како И употреба на тешко картичка да се притисне тоа . Почекајте aout 3 часа пред употреба, треба да се подобри. Можете да ја повтори операцијата многу пати,Ако вискозитет се намалува, се користи фен за коса да омекне, Тоа може да се врати.

Клучни карактеристики

Со USB:
No
со bluetooth:
No
Број На Модел На:
YSP4P-0297
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
SONY Модел:
PlayStation4
Бренд Име:
Yolouxiku
Компатибилен:
За Sony PlayStation 4 Про
Пакет:
Yes
Пад на превозот:
Добредојде
Добар како подарок:
Yes
Објектот:
Batmand и Супермен PS4 Про Кожата Налепница

Слични производи во категоријата