• Неодамнешно
Нов Висок Квалитет 8colors Мода Жените Кристал Метал Diy 12mm Snap Копчето Ѓердан Обетки Накит во Собата За Булчински

Нов Висок Квалитет 8colors Мода Жените Кристал Метал Diy 12mm Snap Копчето Ѓердан Обетки Накит во Собата За Булчински

DEN 193.44

Количината на стоката
Това е достапна

Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Кога ќе го видите вашиот платен за превозот, ние ќе го организира брод за вас во рамките на 2-4 дена за вашата нарачка.
>>>>>> Бесплатен превозот
Само пратете од Кина Пост Воздух Mail,треба за 15-45 работни дена да пристигнат.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек. ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод на курирската служба DHL, или ЕМС и плаќаат екстра за испорака(5-10 дена за да стигне до вас ).Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.
>>>>>>Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не't сакаат лоши повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
Ако износ е $200 или повеќе,ние ќе ја испрати преку DHL/UPS/ФЕДЕКС express. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. (Во рок од 3 дена)
>>>>>>Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.До 2015 Мало Нова Мода Жените Метал 12mm Ѓумбир Snap Копчето Нараквици накит За Мажи 1 PC на Мало Нова Мода Snap Копчето Кристал Ангел Крило Хривнија За Жените Накит Одговара 18mm Копчето Прилепува до 2015 snap копчето хривнија јаже пријателство нараквица,нови дизајни на snap копчето нараквици 18mm накит Дами мода 18mm snap копчето хривнија кристал монистра еластична бренд поставен snap копчето хривнија 1 PC Нов дизајн Мода Жените Ноктот Синџир Кристал 12mm Snap Копчето Нараквици Накит 1 PC DIY меѓусебно се држат копчето нараквица,18mm метал ѓумбир snap копчето синџир хривнија за мажи жени 1 PC Нов Дизајн Црна Кожа Метал Ѓумбир 18mm Snap Копчето Хривнија За Жени Мажи Накит Мало Детска Мода рачно изработени Еластична Акрилик Монистра 12mm Snap Копчето Хривнија 15cm Должина За Девојки
Нова Мода Жените Кристал Метал Ѓумбир 12mm Snap Копчето Ѓердан Обетки Накит во Собата За Булчински
Мало Метални Модни Меѓусебно 18mm Ѓумбир Snap Копчето Ѓердан Обетки Накит во Собата За Жените 2015 Мало Мода Жените Кристал 18mm Ѓумбир Snap Копчето Ѓердан Обетки Накит во Собата За Булчински 10sets/многу Големо на Нова Пристигнување Мода кристал срцето свадба ѓердан обетки 18mm snap копчето накит во собата за жените 6 групи/многу големо меѓусебно се држат копчето обетки ѓердан накит поставите бренд ѓумбир snap копчето накит 2015 Фабрика жените меѓусебно кристал вода капка 18mm snap копчето накит ѓердан обетки накит во собата за булчински 10sets/многу Метал Ѓумбир Дрво 18mm Snap Копчето Ѓердан Обетки Накит Сет За Жени 5 групи/многу големо мода меѓусебно метал snap копчето ѓердан хривнија 18mm накит поставите 10sets/многу Метал Дрво Меѓусебно се Држат Копчето Ѓердан Обетки Накит Сет За Жени
>>>>>> Предмети се добро спакувани со jiffy торба или картонска кутија,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние'll прогласи како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се купувачот 's одговорност.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан + Обетки
Материјал:
Кристал
Обликотшема:
Круг
Стил:
Симпатична/Романтичен
Метали Тип:
Цинк, Алуминиум,Бакар
Бренд Име:
Ysawena
Пол:
Жени,Девојки
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
ESET028
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Накит поставите повод:
Годишнината/свадбена/партија/подарок и повеќе
Накит сет на потекло:
Жеџијанг Во Кина(Копно)
Накит поставите пол:
жени/девојки
Накит поставите тежина:
25g/set
Накит поставите копчето големина:
12mm
Е Прилагодена:
Yes

Слични производи во категоријата