• Неодамнешно
Жените Накит Поставите 10мм Светли Бели Бисери Ѓердан Блескав ѓердан Кристал Студ Earrring истакнат Природните Слатководни бисер

Жените Накит Поставите 10мм Светли Бели Бисери Ѓердан Блескав ѓердан Кристал Студ Earrring истакнат Природните Слатководни бисер

DEN 1439.52

Количината на стоката
Това е достапна


Големина : 9-10мм ; различна големина, различни цена!
neckalce 45см / 18inch Слободни Испрати Кутија ( randomness стил )

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Јајце
Бренд Име:
hongguangyaxuan
Број На Модел На:
S-0001
Метали Тип:
Тајландски Сребро.
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан earring

Слични производи во категоријата