• Неодамнешно
  • -30 %
LAMOON Вистински 925 Sterling Silver Цвет Роза Накит Сетови Природна Розова Зголеми Кварц 18K Розово Злато Позлатен парична Казна Накит Поставите V033-1

LAMOON Вистински 925 Sterling Silver Цвет Роза Накит Сетови Природна Розова Зголеми Кварц 18K Розово Злато Позлатен парична Казна

DEN 2494.00
DEN 3562.56

Количината на стоката
Това е достапна


ДОЗНАЈ ПОВЕЌЕ ЗА Зголеми Кварц >>>
【Бренд】 : LAMOON
【Item Type】 : Зголеми Цвет Розева Роза Кварц Накит Сет
【Главниот Камен】 : 9mm 100% Природни скапоцен камен Креваше Кварц
【Meterial】 : 925 Sterling Silver
【Позлата】 : Роза Злато Позлатен
【Прилики】 : Забава/Свадбена/Подарок/Дневно/Годишнината/Датира
кликнете на сликата за да ја проверите предмети>
Ние обезбедуваме бесплатен превозот со сите видови на превозот метод, како пост воздух mail, DHL, Aramex, Fed Ex, EMS и така натаму, зависи од земјата на дестинација и цел износ, Ако сакате да го одредите за испорака метод, ве молиме да обрнете превозот цена, Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца,Ви Благодариме!
Превозот Начин
Проценето Време на Испорака за Следење на Веб-сајтот на Превозот Начин Проценува Време на Испорака за Следење на веб-Сајт Пост Воздух Mail 15~60 Дена 17track.net DHL Express 3~10 Дена dhl.com Epacket 7~20 Дена ЕМС Изразуваат 5~15 Дена 17track.net Ali Express Стандард Превозот 16~60 Дена global.cainiao.com СФ Изразуваат 5~20 Дена www.sf-express.com Posi Финска Економија 15~60 Дена Fedex Експрес 5~15 Дена fedex.com Хонгконг Пост Воздух Mail 15~45 Дена hongkongpost.hk Продавачот"s Превозот Метод 15~60 Дена global.cainiao.com Aramex 5~15 Дена aramex.com
?Над испорака брзина само за референца, зафатен сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување.
?Пост воздух mail на Источно-Eruopean земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена.
?Exress обично има сопствени даночни прашања, во тој случај, ве молиме да соработува обичај да плаќаат данок.
? За одржување : Сите накит ќе слабее, како што минува времето, добра одржување може да помогне да се задржи подолго! ИЗБЕГНУВАЈТЕ ПОТ СЕ ИЗБЕГНЕ БАЊА ИЗБЕГНУВАЈТЕ СПИЕЊЕ СЕ ИЗБЕГНЕ ХЕМИКАЛИИ И ОДРЖУВАЊЕ НА

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Парична казна
Страна Камен:
Други Natrual материјал
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Certificate Type:
NGSTC
Бренд Име:
LAMOON
Главниот Камен:
Кварц
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
V033-1
Стил:
Класичен
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен
Сертификат Број:
P1612013487
Метал Печат:
925,Фунта

Слични производи во категоријата