• Неодамнешно
  • -29 %
Моден 8мм Бисер Ѓердани Хривнија Жените 925 Сребрен Круг Картичка Шарм Накит Природните Слатководни Бисери Ѓердан Хривнија Сет

Моден 8мм Бисер Ѓердани Хривнија Жените 925 Сребрен Круг Картичка Шарм Накит Природните Слатководни Бисери Ѓердан Хривнија Сет

DEN 584.00
DEN 822.72

Количината на стоката
Това е достапна


Ако имате било какви прашања, ве Молиме да бидат слободни да контакт ,Ние ќе ви одговориме во прв пат(E-mail Или Trade Manager ) Whatsapp : +8615918968852
100% Сосема Нов Поставува Тежина : 73.20 g

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Накит Сетови Тип:
ѓердан/хривнија
Бренд Име:
DOTEFFIL
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жени,љубовници',Унисекс
Метали Тип:
Сребро.
Повод:
Партија
Обликотшема:
Круг
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан хривнија
Број На Модел На:
S295
Име на производ:
925 Фунта Сребрен Накит Сетови
Пакување:
OPP вреќа/накит кутија
За превозот:
Бесплатен превозот
Состојба:
100% Сосема Нов
Стил:
925 Фунта Сребрен Накит За Жените
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Божиќ подарок

Слични производи во категоријата