• Неодамнешно
  • -30 %
Висок квалитет, од Нерѓосувачки Челик Злато/Сребрена Плоштадот Накит Сет

Висок квалитет, од Нерѓосувачки Челик Злато/Сребрена Плоштадот Накит Сет

DEN 154.00
DEN 219.84

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Бренд Име:
LUXUKISSKIDS
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан earring
Обликотшема:
Плоштад
Број На Модел На:
Бренд Нови
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден

Слични производи во категоријата