• Неодамнешно
  • -45 %
LicLiz Мода 925 Сребрен Бар Накит Сетови Ѓердан/Обетки За Жените Фунта-сребро-накит Сетови Oorbellen Colar Подароци LS0004

LicLiz Мода 925 Сребрен Бар Накит Сетови Ѓердан/Обетки За Жените Фунта-сребро-накит Сетови Oorbellen Colar Подароци LS0004

DEN 498.00
DEN 905.28

Количината на стоката
Това е достапна


Бренд : Lic Liz
Предмет Тип : 925 Фунта Сребро Обетки
Позлата : Бело Злато / Родиум Позлатен
Meterial : 925 Sterling Silver

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Парична казна
Certificate Type:
ГТЦ
Сертификат Број:
GA207770 & B170414043
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Главниот Камен:
Никој
Повод:
Партија
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
LicLiz
Страна Камен:
Никој
Метал Печат:
925,Фунта
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
LS0004
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Материјал:
925 Sterling silver
Главниот Камен:
Обична
Други Камен:
Обична
позлата:
Бело Злато / Родиум Позлатен
превозот:
Бесплатен превозот
Прилики:
Секојдневно Носење Датира Подарок Годишнината денот на Вљубените
Подарок за:
Мајка / Девојка / Сопруга / Ќерка / Женски Пријател
Тежина:
2.9 g
Големина:
17mm
Тип Форма Шема:
925 Sterling Silver Прстени

Слични производи во категоријата