• Неодамнешно
  • -34 %
JEXXI Прилично CZ Кубни Циркон 925 Sterling Silver Мода Накит Поставен Мало Девојче Pendant Ѓердан & Обетки Поставува трговија на Големо

JEXXI Прилично CZ Кубни Циркон 925 Sterling Silver Мода Накит Поставен Мало Девојче Pendant Ѓердан & Обетки Поставува трговија

DEN 135.00
DEN 204.00

Количината на стоката
Това е достапна


Должина на Синџирот : 18 Инчи(45cm)
Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mm
Материјал : сребро 925 ,Кубен Циркони
Количина : 1 Сет( ѓердан +обетки+Синџир)
Боја : Како на сликата шоу

Клучни карактеристики

Бренд Име:
JEXXI
Метали Тип:
Сребро.
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 парче ѓердан+еден пар обетки
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
S99001
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден

Слични производи во категоријата