• Неодамнешно
  • -20 %
Црвена Свадба Накит Сетови За Жените, Антички Сребрен Боја Црна Кристал Цвет Pendant Ѓердан Обетки Прстен Сет

Црвена Свадба Накит Сетови За Жените, Антички Сребрен Боја Црна Кристал Цвет Pendant Ѓердан Обетки Прстен Сет

DEN 158.00
DEN 197.28

Количината на стоката
Това е достапна


1.Материјал : Цинк Легура+Кристал+Стакло+Смола
2.Должина : 40+5cm
3.Pendant Големина : 4.5*3.0 cm
4.Earring Големина : 4.4*2,2 см
5.Тежина : 40g
6.Боја : Црвена,Зелена
7.Облик : Капка Вода
8.Предмет Тип : Гроздобер Кристал Накит Сетови За Жени


Клучни карактеристики

Прстен Големина:
17, 18, 19
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Смола
Пол:
Жените
Бренд Име:
WURUIBO
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
JS0292
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен
is_customized:
Yes
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Обетки/Прстен
Обликотшема:
Капка Вода
Повод:
Свадба
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Накит Сетови
Метал Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
боја:
црвена,зелена
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Обликот:
Капка Вода
Материјал:
Кристално
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен

Слични производи во категоријата