• Неодамнешно
  • -34 %
JEXXI Свадба 925 Фунта Сребрен Накит Сетови За Жени Голем Камен CZ Кубни Циркони Ѓердан/ Earring/ Set Ring

JEXXI Свадба 925 Фунта Сребрен Накит Сетови За Жени Голем Камен CZ Кубни Циркони Ѓердан/ Earring/ Set Ring

DEN 152.00
DEN 230.40

Количината на стоката
Това е достапна


Должина на Синџирот : 18 Инчи(45cm)
Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mm
Материјал : сребро 925 ,Кубен Циркони
Количина : 1 Сет( ѓердан +обетки+ring+Синџир)
Боја : Како на сликата шоу

Клучни карактеристики

Метална боја:
прстен големина 5, прстен големина 6, прстен size 8, прстен големина 9
Бренд Име:
JEXXI
Метали Тип:
Сребро.
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Ангажирање
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 парче ѓердан+еден пар обетки+ring
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
S6815
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден

Слични производи во категоријата