• Неодамнешно
  • -38 %
Топла Украси 10мм Небото Сино Стакло Бисер Бисери Ѓердан Хривнија Обетки Поставите Накит Одлуки Дизајн Божиќ Подароци Девојки, Жени

Топла Украси 10мм Небото Сино Стакло Бисер Бисери Ѓердан Хривнија Обетки Поставите Накит Одлуки Дизајн Божиќ Подароци Девојки,

DEN 160.00
DEN 258.72

Количината на стоката
Това е достапна


ПРОИЗВОДИ :
Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија ! и ако имате било какви проблеми со производи,ве молиме контактирајте со нас,јас ќе ги одговори сите прашања за нас самите.ти благодарам за вашето внимание!
Превозот :
Драги Пријатели,јас ветувам : сите предмети ќе се испрати во 3 дневна кога ќе го купите , Кина пост пакет за слободни,и ако ви треба било други express,ве молиме да ни кажете во времето.но, можеби плати Други Транспортни Трошоци,т hankyou!
Транзит време е за 15-30days., и ако не можете да добиете предмети во овој период ,ве молиме контактирајте со нас во времето.
Политика на враќање : Можете да побарате враќање на пари или размена, ако ние
1-во Ред објект испратени до вас;
2-објектот има проблеми со квалитетот;
3-објектот е оштетен во транзит и така натаму;
Ние ќе не вратат брод трошоци.
Ние се испита квалитетот на секој производ. Но, тоа не ја отфрли лоша пакет во transportion.
Враќа се дозволени, и тоа мора да се иницира од страна на купувачот, во рок од 15 дена од датум на испорака.
Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Како враќање на омраза предмети во добра состојба, купувачот треба да плаќаат дополнителни такси превозот што се настанати.
Задоволството На Клиентите :
Драги пријатели,не се срами да контактирате со мојот лош англиски јазик,јас ќе се обидам мојата најдобра услуга за вас!
и сакаат да имаат добар време секој ден.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1Necklace+1Earrings+1Bracelet
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Бренд Име:
YOUCAIHUA
Материјал:
бисер
Повод:
Ангажирање
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Круг
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Број На Модел На:
YCH0452
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата