• Неодамнешно
  • -35 %
JEXXI Уникатен 26 Букви 925 Фунта Сребрен Накит Сетови Со Љубов, Срцето Кристали Ѓердан+Обетки Жените Свадба Додаток

JEXXI Уникатен 26 Букви 925 Фунта Сребрен Накит Сетови Со Љубов, Срцето Кристали Ѓердан+Обетки Жените Свадба Додаток

DEN 193.00
DEN 297.60

Количината на стоката
Това е достапна


Превозникот Име
Проценето Време на Испорака во САД(во Работни Денови)
EMS
5-13 дена
DHL
2-8 дена
UPS-от
2-8 дена
Fed Ex
2-8 дена
Epacket
6-18 дена ( освен врв сезони )
Кина Пост Воздух Mail
15~40 дена(освен врв сезони)
Хонгконг Пост Воздух Mail
12~35 дена(освен врв сезони)
Ние сме посветени да ви нудиме врвен квалитет на предмети со најдобрите услуги, тоа ќе биде многу ценет ако го оставите вашиот позитивен фидбек.
Вашиот Околу Нас за информации ќе биде вметната и тука. Ако не беа сосема задоволни, ве молиме да ни даде шанса да се реши проблемот пред да остави негативни повратни информации или отворете disput. Ние ќе рефундирање на дека цената на објектот минус поштарина. Посакуваме пријатно купување!
.
Ви благодарам многу. Ве молиме контактирајте со нас, ако не го примите Следење Numeber во рок од 7 дена по потврдување на уплатата. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Материјал : 925 Сребрена Боја : Сребро Количина : pendant 1+1 парче ѓердан+еден пар обетки
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
Дејвид Накит е професионална накит компанија во Жен Шен Градот. Ние ќе ви вратат или да испратите замена во рок од 3 работни дена откако ќе го добие враќа објект од вас. Можете да креирате некоја За Нас дел како дел од Продавачот Детали од Продавачот на страницата со Детали под Профили Табот. Како производител и веледрогерија, на различни накит(мода накит трговија на големо, сребрен накит трговија на големо) и други декорација, ние бидете сигурни дека Поволните цени врз основа на висок квалитет. По создавањето на продавачот детали, можете да изберете за тоа да бидат вклучени во листата на lister страна, веднаш до вашиот шаблон за избор.
Бесплатен Превозот се очекува примерок цел ! Следење на Број, ќе бидат испратени на вашата e-mail или можете да го добиете во Aliexpress по вашите нарачки се доставени. Ако немате Врска Ни информации, овој дел ќе биде отстранет од шаблон.
Враќање Услови
Може да се врати на објектот во оригиналниот пакет рок од 2 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жени,љубовници',Девојки
Број На Модел На:
T3390
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Pendant 1+1 парче ѓердан+еден пар обетки
Повод:
Партија
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
Бренд Име:
JEXXI
Обликотшема:
писма

Слични производи во категоријата