• Неодамнешно
  • -34 %
YAAMELI Слатка hula-hulaed 925 Sterling Silver Pendant Ѓердан Лост Назад Накит Сетови Сјајна Кубни Циркон Камен Подарок Bijoux

YAAMELI Слатка hula-hulaed 925 Sterling Silver Pendant Ѓердан Лост Назад Накит Сетови Сјајна Кубни Циркон Камен Подарок Bijoux

DEN 127.00
DEN 192.00

Количината на стоката
Това е достапна


Ѓердан големина : 18 инчи
Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mm
Материјал : сребро 925
Количина : 1 Сет( ѓердан +обетки)

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Сребро.
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан+Обетки+Синџир
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жени,Девојки
Број На Модел На:
проверете детали
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Партија
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Бренд Име:
YAAMELI
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата