• Неодамнешно
  • -35 %
JEXXI Мода Гроздобер 925 Sterling Silver Шарм Срцето на Жените Накит Поставите Earring Pendant Краток Ѓердан 18 Деца Девојки Подарок

JEXXI Мода Гроздобер 925 Sterling Silver Шарм Срцето на Жените Накит Поставите Earring Pendant Краток Ѓердан 18 Деца Девојки

DEN 134.00
DEN 206.40

Количината на стоката
Това е достапна


Ѓердан големина : 18 инчи
Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mm
Материјал : 925 Сребрен и кубни циркони
Количини : 1 Сет( ѓердан +обетки)

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Срцето
Метали Тип:
Сребро,Тајландски Сребро.
is_customized:
No
Пол:
Жени,љубовници',Девојки
Материјал:
Кубен Циркони
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 парче ѓердан+еден пар обетки
Повод:
Свадба
Стил:
Симпатична/Романтичен
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Бренд Име:
JEXXI
Број На Модел На:
n

Слични производи во категоријата