• Неодамнешно
2018 нова барокна бисери ѓердан изјава ѓердан кука earring поставите црна неколку зелена боја рамен блок rhombus форма природни бисери

2018 нова барокна бисери ѓердан изјава ѓердан кука earring поставите црна неколку зелена боја рамен блок rhombus форма природни

DEN 1656.00

Количината на стоката
Това е достапна


Кликнете на сликата за да го изберете вашиот омилен производи. 1. ние се слика од себе .100% точно се покаже 2. испорака детална : готови стоки во парк брод во 48hours по aliexpress потврди плаќањето 3. Некои фотографии, направени таму може да биде некој надвор боја, ова е предизвикано од различни позадина,затоа ве молам не им е грижа 4. Навистина бисер мора да се има некои пропусти,Но ние ќе се обидеме да го избере најдобриот на клиентите. 5. Тоа е Природно Слатководни Образован бисер и форма,од Zhuji град,zhejing Провинција,кина. 6. ние се направи помеѓу јазли во сите ѓердани нараквици ,тоа ќе биде многу силен и Издржлив
ве молиме погледнете јасно : има некои пропусти,поклопецот(Портокалова кора ефект)
на earring полетување од ѓердан,па дното имаат дупка

Клучни карактеристики

Гем Боја:
43cm и earring, 46cm и earring, 50cm и earring, 58cm и earring
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Парична казна
Пол:
Жените
Главниот Камен:
бисер
Обликотшема:
Геометриски
Certificate Type:
Трета Страна Оценување
Број На Модел На:
p20180302t8
Бренд Име:
облагородување кодот
Сертификат Број:
Никој
Метали Тип:
Никој
Стил:
Етнички
Повод:
Партија
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
Големина На Бисер:
За 22mm
бисер големина:
За 22mm
бисер боја:
светло црна неколку зелена
Бисер Форма:
блок,rhombus
Бисер Квалитет:
преклопникот(Портокалова кора ефект)
должина на ѓердан:
43cm,46cm,50cm,58cm
бисер дебелина:
околу 5mm
потеклото на бисер:
на југот на Кина

Слични производи во категоријата