• Неодамнешно
  • -30 %
YIKALAISI 2017 природните слатководни бисер поставите pendant,капка обетки со висок квалитет 925 фунта сребрен накит најдобрите подароци

YIKALAISI 2017 природните слатководни бисер поставите pendant,капка обетки со висок квалитет 925 фунта сребрен накит најдобрите

DEN 521.00
DEN 744.00

Количината на стоката
Това е достапна


dianxiaobao_1
Ние само го продаде 100% природен бисер накит!!!
Материјал : Природните слатководни бисер
Бисер големина на : 6-7/8-9/9-10 мм
Должина : Pendant 45 c m (ако треба други должина,ве молиме контактирајте ме)
Метал : 925 sterling silver
Напомена : Доколку плати ≥ 200 долари, како крајната цена,испорака од страна на DHL за слободни

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
zuhe
Обликотшема:
Капка Вода
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жени,љубовници',Девојки,Унисекс
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
YIKALAISI
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Pendant+Капка Обетки
Материјал:
бисер
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки

Слични производи во категоријата