• Неодамнешно
  • -23 %
Idealway Племенски Тибет Сребро Шарени Монистра Изјава Јака Ѓердан Лигавче Изјава Ѓердан Краток Синџир Монета Tassel Ѓердани

Idealway Племенски Тибет Сребро Шарени Монистра Изјава Јака Ѓердан Лигавче Изјава Ѓердан Краток Синџир Монета Tassel Ѓердани

DEN 289.00
DEN 375.36

Количината на стоката
Това е достапна

ако ви треба побрзо превозот,ве молиме контактирајте со нас,тоа треба да додадете превозот надомест
Земја
Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи одмор)
5-7
8-11
12-14
15-19
20-22
>22
Работни Дена + Сабота + Недела
5-9
10-15
16-20
21-5
26-30
>31
Сад
Го оценувате (точка пристигна)
5 . Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
Други Политики :
1. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект.1%
Наплата
Франција
Го оценувате (точка пристигна)
10.
>= $200 долари бесплатен превозот од експрес, Освен за латинска Америка, Средниот Исток, Африка
Мешани цел
Ако сакате направи mixe d цел ,ве молиме да се стави сите елементи во количката и потоа ги плаќаат сите заедно од страна на еден момент!
Нови Пристигнување 2 Бои Позлатен Сребрен Алуминиум Лист Монета Форма Tassel Ѓердан Ѓердани Пломба Смола Цвет форма Жените Јака Ѓердан
КОЛИЧИНА : 1pc
Боја : 2 бои,црна,црвена,како на сликата шоу ;
Материјал : алуминиумски,емајл ;
Големина : вкупно синџир е 32cm(12. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.0%
Наплата
Германија
Го оценувате (точка пристигна)
11.7%
Наплата
Обединето Кралство
Го оценувате (точка пристигна)
9. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.5%
Наплата
Канада
Го оценувате (точка пристигна)
0. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-2 работен ден по уплатата примена. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.4%
Наплата
Австралија
Го оценувате (точка пристигна)
21. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.7%
Наплата
Гаранција и Гаранција :
Една година гаранција ! 30 дена за враќање на пари! Купи со доверба!
1.59 инчен),додадете 10cm(3. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Број На Модел На:
N-6599-2/E-4349-2
Стил:
Тренди
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан/earring
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Материјал:
Метал
Бренд Име:
idealway
Ментално боја:
Сребро.
боја:
Црно-Црвена
Стил:
Моден
Пол:
жените,boho ,девојка ,дама
Место на Потекло:
Zhe Џијанг ,Синџир ( копно )
Повод:
секојдневниот живот, а и подарок & партија & ангажман

Слични производи во категоријата