• Неодамнешно
MS1504385 Мода Накит Сетови Hight Квалитет 4Colors Ѓердан Комплети За Жени Накит Сребрена Плоча Смола Уникатен SparkDesign Подароци

MS1504385 Мода Накит Сетови Hight Квалитет 4Colors Ѓердан Комплети За Жени Накит Сребрена Плоча Смола Уникатен SparkDesign Подароци

DEN 527.52

Количината на стоката
Това е достапна

САД $ 10.99 /парче US $ 10.99 /парче US $ 10.99 /парче US $ 12.99 /парче US $ 11.99 /парче US $ 11.99 /парче US $ 11.99 /парче US $ 10.99 /парче
Бренд За Накит Setd Висока Qualty Уникатен Дизајн
Големина : Pls се види на слика
Кина Пост Воздух Mail $1.5 Линк :
e Packet $2.0 Линк :
e Пакет $3.8 Линк :

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Бренд Име:
HKTEN
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
2
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
MS1504385
боја:
4
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата