• Неодамнешно
  • -5 %
Ayliss Гроздобер 96 Дупки Три-слој Earring Држач за Пропелер Плоштадот Накит Ротирачки Рек Earring Стојат Организатор Накит Displayer

Ayliss Гроздобер 96 Дупки Три-слој Earring Држач за Пропелер Плоштадот Накит Ротирачки Рек Earring Стојат Организатор Накит Displayer

DEN 729.00
DEN 767.04

Количината на стоката
Това е достапна


Малициозни Сиромашните Повратни Информации Ќе Влијаат На Вашиот Дополнително Купување На Платформата!
Лошо Повратни Информации Давателот Ангажиран Од Страна Конкурент Ќе Биде Пријавено.
Големи Купување, Голем Обем На Производство, Силна Соработка, Ист Квалитет, Најдобра Цена.
Продавачот Превозот Методи, Вклучувајќи : E-пакет/Кина Пост Регистрирани Воздух Mail/Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Сите Производи Seaze Светот На Модата. Ротирачки со спин маса, можете да ги ротирате и да се најде она што го сакате одеднаш.
Цел Повеќе Од 100$ Ќе Биде Предаден, Слободно Од : DHL / Федекс / UPS / ТНТ, Без Дополнителна наплата. Остави Лош Повратни информации Без да Контактирате со Нас Ќе Не ги Обезбеди По-продажба на Услуги.
Повратни Информации Од Клиентите :
98% Цел Shiped Во Рок Од 2 Дена По Уплатата.Ве Молиме Овозможи Разумна Грешка.
Ние Сме Една Од Најголемите Модни Накит Компанија Во Јужна Кина.
Пратката Ефект Во Рок Од 3 Дена, Брод Зема 15-60 Дена, Излезе Од Контрола.
Стандард Internationl Пакет, Внатрешниот Балон Филм, Надвор Картонска Кутија. 23x11 cm/ 9in x 4.3 во(Dx H); Материјал : Железо Метал + Позлата Со 3 нивоа, има 96 earring дупки за бесење 48 пара на обетки, 3 куки на врвот може да се користи виси нараквици, nacklaces, итн
Напомена :
Само продаваат накит рек, не се продаваат накит, обетки само за прикажување
Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Сите Со Следење БР.Имаат Сопствен Бренд. Ние Го Избере Најдобриот Начин Се Разгледа За Време И Безбедност . Надвор Од Contol.
Опис : Голем Hodler ви Помага да кука и организирате вашите обетки од страна на бројни дупки, лесно достапен и на екранот.
Ние сме Среќни Да се Реши Проблемот и да Понуди Разумни По продажба на Услуги,За Проблемот со Цел, Ние Може да се Дел Пари Назад / Целосна Наплата / Ре-испратете Производ.
80% Цел Доставени Succefully Во Рок Од 20 Дена, 10% Во Рок Од 35 Дена, Додека 10% Во Рок Од 60 Дена. Посебни Dur Krabičkách За Поголем Квантитет. Обезбеди OEM Услуга За Многу Познатиот Бренд за Накит Компанија во Светот.
Сите Ред, се Испраќаат Со Следење НЕ , Статусот Може да Се Следи, 15-60 Дена Валидна Време За Вас.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
Ayliss
Објектот Тежина:
450g
Објектот Висина:
23cm
Објектот Ширина:
11cm
Производ Карактеристики:
Погоден за Обетки
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
0cm
Број На Модел На:
tgh012101/02/03/04
Објектот Должина:
23cm
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Количина:
1 парче Накит Displayer Носител(освен накит)
боја:
Бронза;Бела Боја;Црна;Розова
Големина:
9 инчи висок x 4.3 инчи широка,
Функција:
Никогаш не misplace друг пол или ѓердан повторно продавница сè si
Стил:
Еден елегантен опција за независна дизајнери и продавачи.
Објектот Ширина:
11cm
Објектот Висина:
23cm
Материјал:
Железо Метал + Позлата
Тежина:
450g

Слични производи во категоријата