• Неодамнешно
  • -8 %
Накит Најлон Се Тркалаат Организатор Торба Ѓердан Хривнија За Носење На Екранот Носителот

Накит Најлон Се Тркалаат Организатор Торба Ѓердан Хривнија За Носење На Екранот Носителот

DEN 722.00
DEN 784.80

Количината на стоката
Това е достапна


Драг Пријател
Ви благодариме за вашето доаѓање во нашата продавница ,вие никогаш нема да се чувствуваат жалење за да се спаси нашата продавница , за било какви прашања , pls слободно контактирајте со нас , ние ќе ви одговори под итно.
100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Премиум квалитет накит комбинација се тркалаат, голема складирање но, мала големина и многу компактен ,лесен за да го носат Својот посебен дизајн ќе се направи да изгледа единствен Својот добар подарок за вашиот љубовник,семејство,пријатели и соработници Неговата корисни за вашето облекување маса, одлична за патување или at-home складирање Неговата многу класични и својата совршена за организирање на вашиот накит кога патувате Спецификации : Материјал : Најлон Големина : прибл. 58cm * 29cm / 22.83" * 11.42" Боја : Црна Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Производ Карактеристики:
удобен
Објектот Дијаметар:
22.83inch
Објектот Тежина:
214g
Број На Модел На:
2S9272
Накит Пакување & Display Type:
Сметководствена Случаи
Материјал:
Најлон
Објектот Должина:
22.83inch
Објектот Висина:
3inch
Објектот Ширина:
11.42inch
Количина:
1 Компјутер
Материјал:
Најлон
боја:
Црна

Слични производи во категоријата