• Неодамнешно
  • -5 %
Модерната Пластична Tabletop Хривнија Носителот Накит Екранот Стои

Модерната Пластична Tabletop Хривнија Носителот Накит Екранот Стои

DEN 296.00
DEN 311.04

Количината на стоката
Това е достапна


Материјал : Пластика
Боја : јасно како на сликата прикажани
Вкупната Големина : за 22mm Ширина Слот
Конверзија : 1mm=0.0394 инчен, 1inch=25.4 mm
Карактеристики :
Тоа е одлично за складирање хривнија
Пакет Се Вклучени :
1 buc јасно пластика екранот стојат
( Нема бразлетна и други накит екранот додатоци се вклучени,само за да прикаже референца )
Забелешки :
1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветленост на мониторот и светлина од светлината.
2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.
3.Пакет не се вклучени било екранот додатоци. (Никој накит вклучени)

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Број На Модел На:
WD39
Производ Карактеристики:
за 22mm дебелина белегзија или помалку од 16mm
Материјал:
Пластични
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
совети:
ние само го продаде исчистите екранот багажник

Слични производи во категоријата