• Неодамнешно
  • -35 %
12pcs Накит за Подарок Кутија 7x9x3cm Накит Сетови Екранот Мулти Бои Подарок Кутии за Накит Прстен Кутија Хартија за Пакување трговија на Големо

12pcs Накит за Подарок Кутија 7x9x3cm Накит Сетови Екранот Мулти Бои Подарок Кутии за Накит Прстен Кутија Хартија за Пакување

DEN 706.00
DEN 1085.76

Количината на стоката
Това е достапна

Почитувани купувачи :
Ова е пријателски потсетник дека ако поставите цел користење на Aliexpress Апликации, вие ќе најдете дека цената е многу поевтино отколку PC и таа заштедува многу време за да се направи исплата, ве молиме скенирање на QR кодот и да добиете повеќе изненадување од Апликации. Уживаат во шопинг и ви благодарам! Прифатлива цена, во добар квалитет во добра заштита состојба Ние гарантираме дека сите наши производи се внимателно проверени пред да ја испратите.
Ние сме професионални и сигурен Aliexpress продавачот;
Ние испрати вашите пратката во рок од 2 работни дена.
Состојба : 100% Нов Материјал : Хартија Големина : Години : 9cm x7cm(3 4/8" x2 6/8")
Дебелина : 3cm(1 1/8")
1 инч = 25.4 mm 1 mm = 0.0393 инчен Боја : Мешани Количина :
12 Компјутери
Превозот :
1.Ние ќе брод предмети во рок од 1-3working работни дена од приемот расчисти исплата.
2.Секоја парцела е следење на број за земајќи ги пратите на ,можете да ги пратите на тоа во .
3.На item(s) Обично 7 до 60 дена пристигнување време на Светот.
4.Секој дополнителен објект нема да додадете било на превозот и ракувањето.
Reterns И Повратни Информации
Политика На Враќање :
Ако се појават какви било проблеми,сака контактирајте со нас во рок од 3 дена по приемот на објектот,Ние сме сигурни дека за да се реши било каков проблем е на задоволително ниво за што побрзо; ќе испрати нова точка(а) или да се вратат сите пари да ви Гарантира. кога производите беше оштетен додека превозот или испратени погрешно по грешка и Ако не ја прими item(s) над 60 дена.
Повратни информации :
1.Ве молиме да оставите позитивен фидбек кога сте задоволни со нашите производи.Благодарам многу.Ние сме многу жал ми е да видите каков било проблем arised кога ќе го примите објект.Ако не контактирате на време,ние ќе ви даде задоволителен одговор.
2.Ве молиме да не ја напушти која и да Неутрален или Негативен фидбек Постои никаков контакт со нас и пред тоа.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
Ви благодариме за пребарување и среќен шопинг!

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Хартија
Производ Карактеристики:
И картонски кутии за Накит и пакување
Бренд Име:
weikende
Објектот Ширина:
7cm
Објектот Висина:
3cm
Објектот Тежина:
23g
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Должина:
9cm
Број На Модел На:
Накит Кутија 07091232
Накит Пакување & Display Type:
Подарок Кутии
Големина:
7*9*3cm/ 2.75 во х 3.5 во х 1.18 во
боја:
Мулти Бои (6 бои)
Кутија Стил 1:
Подарок кутија
Кутија Стил 2:
накит екранот
Кутија Стил 3:
Плоштад Случај
Кутија Стил 4:
накит, кутии и пакување
Кутија Стил 5:
подароци кутија за пакување
Кутија Стил 6:
Подарок Кутии
Кутија Стил 7:
подарок кутии за накит
Кутија Стил 8:
накит кутија

Слични производи во категоријата