• Неодамнешно
  • -10 %
100meters 5mm Шарени Рамен Јаже Кабелот Рамен на Ацтеките Етничка Мозок, Бохемски Етничка Јаже Мозок, Stitched Ткаенина Етничка Јаже Кабелот

100meters 5mm Шарени Рамен Јаже Кабелот Рамен на Ацтеките Етничка Мозок, Бохемски Етничка Јаже Мозок, Stitched Ткаенина Етничка

DEN 1296.00
DEN 1439.52

Количината на стоката
Това е достапна


Добредојдовте во нашите Продавници! Опис : Ние гарантираме за сите нашите предмети се во добри услови пред пратката. Ние ви обезбеди најдобар шопинг искуство и повеќето модерни објекти по многу ниска цена 100meters Шарени Рамен Јаже Кабелот 5mm Рамен на Ацтеките Етничка Кабелот
Материјал :
Памук
Големина на :
Години : 5 милиметри Кол.
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја : исти фотографии
Количина :
Ќе добиете 100 Meters на овој објект во листата цена
Дел Бр.
Забелешка Ткаенина Кабелот
превозот
Политика за наплата : Ние ќе се вратат ако ние не го достави во рок испорака период Повратни информации :
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Ткаенини
Накит Наоди Тип:
Кабли
Објектот Дијаметар:
0.15cm
Објектот Должина:
10000cm
Објектот Тежина:
300g
Објектот Ширина:
0.5cm
Објектот Висина:
0.1cm

Слични производи во категоријата