• Неодамнешно
  • -15 %
100Pcs Картичка Круг Книга Прстен Клучните Прстени Keychains Носителот Наоди Додатоци 20mm 25мм 30мм 38mm 50mm 63mm 76mm Внатре Дијаметар

100Pcs Картичка Круг Книга Прстен Клучните Прстени Keychains Носителот Наоди Додатоци 20mm 25мм 30мм 38mm 50mm 63mm 76mm Внатре

DEN 1183.00
DEN 1391.52

Количината на стоката
Това е достапна


Повратни информации :
Тоа ќе биде многу ценети за вас да го напушти 5 ѕвезда ПОЗИТИВНИ повратни информации и ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. earring база, earring ќорци, earring рамки, earring послужавник, earring пост, earring жица, earring кука, earring затка, earring грб, earring клипови, earring наоди 3. хривнија база, нараквица ќорци, нараквица рамки, нараквица послужавник, нараквица наоди 5.
Предмети Опис : Накит Наоди боја може да се направи : сребрена боја, златна боја, родиум досадна сребрена боја, розово злато во боја, антички бакар, антички бронза,gunmetal црна. brooch pin база, brooch pin ќорци, brooch pin рамки, brooch pin послужавник, brooch безбедност pin, brooch грб, brooch наоди 7. Мојата продавница, е директно производителите толку 100 КОМПЈУТЕРИ, 10000 КОМПЈУТЕРИ повеќе од единечната цена е поповолна. Ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди најдоброто решение. И ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине било повратни информации .Боја : сребро , злато , gunmetal , антички бронза, антички бакар боја, итн Ако ви треба други бои пред да нарачате, ве молиме контактирајте со сервисот.

Клучни карактеристики

Големина:
15mm Inside, 20mm Inside, 25mm Inside, 30mm Inside, 32mm Inside, 38mm Inside, 40mm Inside, 45mm Inside, 50mm Inside, 63mm Inside, 76mm Inside
Тип На Објект:
накит наоди
Број На Модел На:
AZ151
Материјал:
Железо
Накит Наоди Тип:
Скок Прстени & Подели Прстени
Производ Карактеристики:
клучни прстен
Објектот Должина:
2
Објектот Ширина:
2
Објектот Висина:
2
Бренд Име:
aczuv
Објектот Тежина:
0.3
Објектот Дијаметар:
2

Слични производи во категоријата