• Неодамнешно
  • -15 %
50piece Антички Бронза Челик Родиум Позлатен Gunmetal Црна 37cm Џеб Види Синџир Наоди за Pendant Ѓердан Изработка на Накит

50piece Антички Бронза Челик Родиум Позлатен Gunmetal Црна 37cm Џеб Види Синџир Наоди за Pendant Ѓердан Изработка на Накит

DEN 2448.00
DEN 2879.52

Количината на стоката
Това е достапна


Клучни карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Материјал:
Железо
Производ Карактеристики:
синџир
Објектот Висина:
37cm
Објектот Ширина:
0.7cm
Број На Модел На:
AZ127
Објектот Тежина:
100g
Објектот Должина:
37cm
Објектот Дијаметар:
37cm
Бренд Име:
aczuv
Накит Наоди Тип:
Синџири

Слични производи во категоријата