• Неодамнешно
50pcs Метал DIY Накит одлуки Сплит Keychain Прстен Делови Копче Синџири Со 25mm Отворите Скок Прстен

50pcs Метал DIY Накит одлуки Сплит Keychain Прстен Делови Копче Синџири Со 25mm Отворите Скок Прстен

DEN 282.72

Количината на стоката
Това е достапна

-11.99 /торба 50pcs Метален Накит одлуки Сплит Keychain Прстен Делови Копче Синџири Со 25mm Отворите Скок Прстен СОЗДАДЕ СВОЈ KEYCHAIN ДИЗАЈН Со овие висок квалитет на метални делови, можете да креирате вашата сопствена клучни синџири да се даде како подароци, го продаде или да ја промовирате вашата компанија или организација ЕДНОСТАВЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ На копче прстен дизајн е лесно да се инсталира за да се направи вашиот DIY проект едноставно ПАРИ за ЗАШТЕДА на најголемиот ДЕЛ ПАКЕТ Ќе добиете 50 копче синџири за една голема ниска цена со оваа специјална понуда ТРАЈНИ ИЗГРАДБА Метал keychain е ултра силна и заврши со елегантен сребро-тон никел метал САМО ПРАВОТО ГОЛЕМИНА Нашите клучни синџир е стандардна големина со 25-millimeter (1 инч) скокаат прстен

Клучни карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
двојно еден
Накит Наоди Тип:
Скок Прстени & Подели Прстени
Метали Тип:
Цинк Легура
Производ Карактеристики:
DIY
Материјал:
Метал

Слични производи во категоријата